Referencje

Na pierwszy rzut oka usługi przechowywania w magazynie samoobsługowym nie wydają się ciekawym tematem na blog. Jednak udało nam się znaleźć osobę, która podeszła do tej kwestii strategicznie i kreatywnie. Dzięki pomysłom i „lekkiemu pióru” Agnieszki regularnie publikujemy na blogu www.przechowamy-wszystko.pl wpis o charakterze „poradnikowo-życiowym”. Każdy tekst nawiązuje do naszej usługi, przy czym jest zrozumiały, przyjemnie się go czyta i nie trzeba go poprawiać ?

Karolina Ćwiklińska
CEO
Celtic Property Sp. z o.o.

Jako projektantka wnętrz potrzebuję pokazać potencjalnym klientom dobrze opracowaną ofertę. Gdy realizuję projekty dla klientów, nie mam czasu, aby zajmować się redagowaniem treści czy wyglądu oferty – dlatego poprosiłam o to Agnieszkę. Agnieszka zrobiła korektę i dopisała nowe treści. Dodatkowo wskazała mi, jak zaplanować prezentację, aby była ona zrozumiała i przejrzysta dla potencjalnego klienta. Dzięki temu dzisiaj mam do dyspozycji materiał, który jest dobrze zredagowany i uporządkowany wizualnie.

Anna Irena Nieduszyńska
Właścicielka / Architekt wnętrz
AIN Projektowanie

Proces moich zmian rozpoczęła Pani – dało mi to bardzo ładny start do dalszych analiz i rozmów. Co prawda puzzle są wciąż porozrzucane, ale powoli mam już komplet klocków. Bardzo istotnym dla mnie aspektem jest fakt, że zdefiniowałam sobie moje słabe strony nad którymi muszę pracować. Zrobił się z tego jeszcze szerszy zakres niż omawiany podczas analizy Pani audytu.

Beata Trón-Nowak
Właścicielka
Restauracja Borpince

Miałam możliwość współpracować z Agnieszką podczas mojej pracy w Polskim Stowarzyszeniu Marketingu. Organizowałyśmy wspólnie warsztaty komunikacyjne, które Agnieszka prowadziła. To osoba kompetentna, inspirująca i świetnie zorganizowana. Praca Agnieszki w zakresie przygotowania warsztatów, niezbędnych materiałów, wspomaganie działań promocyjno-marketingowych (by pozyskać uczestników) cechowała się pełnym profesjonalizmem. Opinie uczestników odnośnie do samych warsztatów były niezwykle pozytywne, a uczestnicy wyrażali chęć udziału w kolejnych edycjach spotkania. Współpraca z tak zaangażowaną osobą jak Agnieszka była dla mnie świetnym doświadczeniem, które wspominam niezwykle miło.

Katarzyna Kolibabska
Koordynator komunikacji
Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego

Współpraca z Panią Agnieszką to czysta przyjemność – przebiega nie tylko sprawnie, ale i w miłej atmosferze. Teksty jej autorstwa są merytoryczne i lekkie w odbiorze – polecam współpracę 😉

Katarzyna Małkowska
Content Marketing Specialist
Goldenline

Agnieszkę znam od dawna – także prywatnie. Gdy założyłam spółkę Vestana, zwróciłam się do niej z prośbą o konsultacje treści pism do mieszkańców wspólnot. Agnieszka przekazała nam rzetelne i konkretne informacje dotyczące struktury i zawartości pism informacyjnych dla Wspólnot Mieszkaniowych. Oceniam, że – po wprowadzeniu sugerowanych zmian – wiadomości, które chcieliśmy przekazać mieszkańcom wspólnot, były klarowniejsze w przekazie.

Magdalena Szubert-Walenczak
Członek Zarządu, Współwłaściciel
Vestana

Zatrudniliśmy Agnieszkę jesienią 2015 r. do prowadzenia profilu targów InnoTech 2015.
Dlaczego? Agnieszka opracowała strategię promocji w oparciu o nasze pozycjonowanie. Skupiła się na celach biznesowych i komunikacyjnych oraz ich miernikach. Spodobało nam się, że zaproponowała coś więcej niż tematykę i plan wpisów.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Powierzyliśmy Agnieszce opracowanie strategii komunikacji dla profilu Centrum Kongresowego Targów Kielce. W roku 2016 Agnieszka współprowadzi ten profil.

Małgorzata Róg-Giacosa
Kierownik Zespołu Projektów Marketingowych i Analiz
Targi Kielce SA

Czego oczekujemy od partnerów biznesowych?
Uczciwości, rzetelności, pomysłów, nastawienia na wspólne cele, odwagi w mówieniu prawdy, uśmiechu, gotowości do ciężkiej pracy, pogłębionej analizy, konsekwencji, wsparcia.
Czy znasz kogoś, kto ma wszystkie te cechy i umiejętności? Ja znam… 🙂

Leszek Wejcman
Trener, autor programu
Lekcja Pisania

Na co dzień prowadzę własną fundację. Częścią mojej pracy jest zbieranie funduszy na jej działalność. Jest to możliwe dzięki sponsorom – tych trzeba jednak znaleźć. Dlatego w pewnym momencie potrzebowałam pomocy przy stworzeniu dobrze brzmiących pism oraz uporządkowanej oferty.
Wiedziałam, że Agnieszka przez wiele lat zajmowała się komunikacją marketingową w biznesie. Zwróciłam się do niej, aby służyła mi pomocą w tej kwestii.
Agnieszka zaczęła od myślenia strategicznego: określania grup docelowych, ich motywacji do pomagania oraz istotnych – z ich punktu widzenia – argumentów. W kolejnym etapie zajęłyśmy się planowaniem struktury oraz treści komunikatów tak, aby osiągnąć zamierzone cele.
W trakcie procesu pracy Agnieszka postawiła wiele ważnych pytań, które pomogły mi uporządkować myśli oraz określić działania strategiczne. Cieszy mnie, że była zaangażowana w proces pracy. Mogę powiedzieć, że autentycznie zależy jej na tym, co robi.

Iwona Lis
Prezes Zarządu
Fundacja Ars Forani

Wspólnie z Agnieszką realizowałyśmy projekt kampanii “Klikasz – inwestujesz”, promującej inwestowanie w fundusze przez internet. Kierując do nas brief, Agnieszka położyła duży nacisk na niestandardowy dobór mediów i dopasowaną do różnych odbiorców komunikację, która miała podkreślać aktywność marki i pozwolić dotrzeć do wybranych grup docelowych w regionach Polski. Nowatorskim rozwiązaniem było zastosowanie w kampanii zróżnicowanych przekazów reklamowych, z których każdy był zaplanowany pod kątem danego tytułu prasowego. Niestandardowym podejściem do planowania mediów była także obecność z przekazem reklamowym w sieciach delikatesów online.
Współpraca z Agnieszką to czysta przyjemność bo tak konkretnej osoby i zaangażowanej w pracę można szukać ze świecą. Bardzo dobre podejście marketingowe czyni ją świetnym fachowcem, który na dodatek cały czas się rozwija. Do tego sympatyczna, konsekwentna i świetnie zorganizowana, można się od niej wiele nauczyć.

Aneta Vachey (Hebda)
Senior media planner/buyer
PRO Media House

Miałem przyjemność współpracować z Agnieszką w dziale komunikacji marketingowej Union Investment.
W pracy nad projektami Agnieszka kierowała się zrozumieniem potrzeb grup docelowych – zarówno obecnych, jak i potencjalnych klientów. Opracowując zawartość materiałów marketingowych, zawsze przykładała dużą wagę do doboru słów, przejrzystości i zrozumiałego charakteru komunikatu. Wykazywała także dużą wiedzę z zakresu kampanii oraz działań w internecie.

Jerzy Matyjasiak
były współpracownik w dziale komunikacji marketingowej Union Investment

Podczas przygotowań do kampanii Agnieszka wykazała się otwartością na nasze pomysły, kreatywnością oraz zrozumieniem potrzeb odbiorcy radiowego. Efektem współpracy były niestandardowe działania, promujące inwestowanie w fundusze, które spotkały się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. Agnieszka sprawnie podejmowała i przekazywała decyzje. Realizacja projektów przebiegała według zaplanowanego harmonogramu, dzięki czemu wszystkie kampanie zrealizowałyśmy w założonym czasie.

Bożena Breczko
Manager Projektów / Konsulant CSR
Radio PIN SA - Dział Marketingu i Reklamy

Atutami Agnieszki w działaniach biznesowych, są: słuchanie, poszukiwanie i sprawdzanie różnych możliwości. W procesie decyzyjnym analizuje ona zarówno aspekty twarde (wskaźniki), jak i miękkie (wizerunek, reputacja), co jest podstawą wiarygodnej i długoterminowej komunikacji. Decydując się na określone działania, Agnieszka skupia się na celach i zawsze sprawdza ich efektywność.
W biznesie, ale także i poza nim, jest kobietą z zasadami.

Agata Chmielewska