Skuteczna komunikacja marketingowa, czyli “kwadrans z ekspertem”

Pan Sławomir znalazł mnie przez portal biznesowy LinkedIn. Zainteresowała go tematyka bloga oraz wpisów na moim profilu na LinkedIn na temat komunikacji marketingowej oraz marki osobistej. Dlatego skontaktował się ze mną i zaproponował nagranie z cyklu “Kwadrans z ekspertem”.

Co nastąpiło później?
Przed umówionym terminem nagrania otrzymałam od Pana Sławomira listę pytań.
Pewnie wiesz, że przygotowanie do wypowiedzi to podstawa. Miałam “w zapasie” parę dni, aby przemyśleć, co chcę powiedzieć na dany temat. Dla mnie ważne jest, aby przygotować się odpowiednio wcześniej i nie zostawiać tego “na ostatnią chwilę”. Nie lubię w takim przypadku działać pod presją czasu.
Na czym polegały moje przygotowania? W ciągu dnia wygospodarowałam około pół godziny, aby usiąść i spisać na kartce papieru myśli, słowa kluczowe i hasła, które – jak się spodziewam – będą wartościowe dla słuchaczy podcastu.

Co do realizacji technicznej przedsięwzięcia – przeprowadziliśmy je sprawnie i całkowicie zdalnie. Aparaty telefoniczne posłużyły nam jako sprzęt do nagrywania.

Zachęcam Cię do dwóch rzeczy.

  • Odsłuchaj rozmowę Sławomira Szczepańca z Agnieszką Padzik-Wołos na temat skutecznej komunikacji nie tylko z ciekawości i potrzeby ocenienia, jaki jest efekt końcowy 🙂 Pamiętaj o zrobieniu sobie notatek podczas słuchania – nawet, jeśli nie będą w 100% związane z tematyką. Słuchanie czyjejś wypowiedzi może Cię zainspirować w zupełnie innej kwestii. Dobrze to wiem, bo zdarza mi się notować pomysły na różne działania lub tematy podczas słuchania wykładu lub prezentacji w trakcie eventu biznesowego.
  • Podziel się informacją opublikowaną na LinkedIn lub wpisz swój komentarz, jeśli chcesz wypowiedzieć się na tematy poruszone w nagraniu.

Myślę, że w tym krótkim nagraniu znajdziesz wskazówki i podpowiedzi, które pomogą Ci zaprojektować swoją komunikację i promocję marki osobistej.

Miłego słuchania i notowania!

PS. Oczywiście, będzie mi miło, jeśli poczujesz potrzebę spontanicznego wyrażenia swoich myśli w formularzu komentarza pod tym wpisem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *