Referencje

Strona:  1  2
Miałem przyjemność współpracować z Agnieszką w dziale komunikacji marketingowej Union Investment.
W pracy nad projektami Agnieszka kierowała się zrozumieniem potrzeb grup docelowych - zarówno obecnych, jak i potencjalnych klientów. Opracowując zawartość materiałów marketingowych, zawsze przykładała dużą wagę do doboru słów, przejrzystości i zrozumiałego charakteru komunikatu. Wykazywała także dużą wiedzę z zakresu kampanii oraz działań w internecie.
     
Jerzy Matyjasiak
były współpracownik w dziale komunikacji marketingowej Union Investment
Podczas przygotowań do kampanii Agnieszka wykazała się otwartością na nasze pomysły, kreatywnością oraz zrozumieniem potrzeb odbiorcy radiowego. Efektem współpracy były niestandardowe działania, promujące inwestowanie w fundusze, które spotkały się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. Agnieszka sprawnie podejmowała i przekazywała decyzje. Realizacja projektów przebiegała według zaplanowanego harmonogramu, dzięki czemu wszystkie kampanie zrealizowałyśmy w założonym czasie.
     
Bożena Breczko
Manager Projektów / Konsulant CSR
Radio PIN SA - Dział Marketingu i Reklamy
Atutami Agnieszki w działaniach biznesowych, są: słuchanie, poszukiwanie i sprawdzanie różnych możliwości. W procesie decyzyjnym analizuje ona zarówno aspekty twarde (wskaźniki), jak i miękkie (wizerunek, reputacja), co jest podstawą wiarygodnej i długoterminowej komunikacji. Decydując się na określone działania, Agnieszka skupia się na celach i zawsze sprawdza ich efektywność.
W biznesie, ale także i poza nim, jest kobietą z zasadami.
     
Agata Chmielewska
Strona:  1  2